интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
По-настоящему начинаешь беспокоиться за своего мальчика лишь тогда, когда он, уходя, закрывает за собой дверь совершенно бесшумно.
   Главная  
|  Поездки, путешествия   |  Найближчі ГРУПОВІ поїздки ЗНАЙКИ

В пошуках скарбів Генрі Евері на грецьких островах


Такого ви ще не бачили!!!
Загальна інформація
Вперше в Україні - унікальний проект для дітей та дорослих!

Скарби ... Таємниці ... Загадки ... все це вабить нас в безодню скарбошукацтва!

За легендою в 1873 році пірат Генрі Евері, відомий також під прізвиськом «Довгов`язий Бен», рятуючись від іспанського переслідування, закопав свої скарби на одному з грецьких островів Саронічної затоки. Також, Евері наклав на скарб чари, які полягають в тому, що знайти їх може тільки дитина! Що закопав старий пірат ніхто не знає, але нам належить розгадати цю загадку і знайти скарби Довгов`язого Бена! Вперед !!!

РАННЄ БРОНЮВАННЯ - знижка 100 луїдорів з людини!

ТРИ СТИХІЇ!!! ЇЖА - МОРЕ - СКАРБИ

 


На пошуки скарбів ми відправимо 6 флотилій, що складаються з 3 кораблів!

Дати наших флотилій:

1-ша флотилія: 1/06 - 8/06/2019     місць 20 з 24
2-га флотилія: 8/06 - 15/06/2019     місць 18 з 24
3-тя флотилія: 6/07 - 13/07/2019     місць 24 з 24
4-та флотилія: 13/07 - 20/07/2019   місць 20 з 24
5-та флотилія: 17/08 - 24/08/2019   місць 4 з 24
6-та флотилія: 24/08 - 31/08/2019   місць 19 з 24Програма Експедиції за скарбами Генрі Евері:

День 1. Субота

Сьогодні ми прилітаємо на дирижаблях, приїжджаємо на візках і диліжансах або просто по-старому верхи на конях у столицю Греції - Афіни! 
Зустрічаємося з капітаном у порту, вантажимо на яхту всі необхідні речі, провізію, обладнання та виходимо в море! Близько 4-х годин у морі і ми ближче до заходу сонця в місці нашої першої зупинки, крихітному острівці Мони, на якому мешкають абсолютно добрі і миролюбні олені, а також десятки павичів! На нас чекає наша перша корабельна вечеря у тиші райського острова.

День 2. Неділя

Звичайно, весь ранок і перша половина дня будуть присвячені купанню у морі, прогулянкам островом, годівлі павичів і просто відпочинку на нашому білосніжному вітрильнику!Після обіду ми виходимо в море і шлях тримаємо в наш перший порт, який називається Метана! Тут, звичайно, ми поповнимо запаси води і рому, зарядимо наші корабельні батареї і вирушимо на вечерю в один з ресторанчиків з неймовірно смачною морською кухнею!

 

День 3. Понеділок

Рано-рано вранці наш знайомий рибалка привезе нам свіжу рибку, кальмарів і креветок, і ми неодмінно пообідаємо в місці нашої наступної стоянки - бухті Мандраки на острові Ідра! Адже саме на цьому острові по давнім переказам Генрі Евері і закапав свої скарби! Може, саме тут ми і знайдемо пляшку з картою і посланням??

Вечір, відпочинок і раптом ...
Диво!!! О боги!! Що у воді?? Пляшка?? Карта? Скарб?? Нам потрібно терміново виходити в море і йти до зазначеної в карті бухті!

 


День 4. Вівторок

Діти не дадуть нам довго спати, адже на них чекає справжня Пригода! Звіряємо карту з пляшки з сучасною картою і рано вранці виходимо в море.Ось вона - бухта, ось він - орієнтир, все вірно, ми на місці! швартуємось, вантажимо пошукову групу на човен і йдемо до берега!
І ось наша удача!!! І ось наш скарб!Сьогодні ми святкуємо і відпочиваємо в тихій і дикії бухті, де немає нікого - ні людей, ні машин, ні кораблів і навіть немає інтернету :)!День 5. Середа

Лінивий ранок на нашому кораблі! Але нам потрібно поповнити запаси провізії і води, тому час у дорогу! 
  

Ми вирушимо на острів Спец, один з найкрасивіших островів Саронічної затоки. Весь острів вкритий лісом, свіже повітря додає сил! Ми візьмемо квадроцикли, мопеди, велосипеди і вирушимо на прогулянку островом! 
Обід у нас буде в одному з ресторанчиків з красивим видом!

День 6. Четвер

Сьогоднішній день ми проведемо в морі, в дорозі на острівець Порос. Цей острівець заслужено славиться однією з найкрасивіших набережних у Греції. Ми піднімемося на верхню точку острову, сфотографуємо неймовірну панораму і звичайно зробимо селфі з величезним прапором Греції.

 

День 7. П`ятниця

Останній день нашої подорожі! Сьогодні, пообідавши, ми виходимо в Афіни, здаємо ввечері наш корабель і вирушаємо на прогулянку вечірніми Афінам, прекрасному древньому місту!День 8. Субота

Вільний час, відліт додому щасливих шукачів скарбів! До нових зустрічей, до нових пошуків скарбів!!!


Вартість програми:

Місць на наших яхтах небагато, тому варто поквапитися, і тим, хто стане учасником флотилії за скарбами ще у цьому році - той витратить на 100 луїдорів менше!!

Але, щоб зібрати флотилію і знайти скарб, нам необхідні луїдори на оренду вітрильників, спорядження, приладів пошуку скарбу, провізії та іншого, без чого ми ніяк не впораємося. І гроші це не малі, але вони окупляться у сто разів, коли ми знайдемо скарби!!! Отже, нам треба 800 луїдорів за дорослого і  700 луїдорів за дитину.

На цю суму ми плануємо орендувати вітрильник, новий вітрильник, не ті старі корита, на яких ходив Евері! Також ми наймемо досвідченого капітана, який знає все куточки грецьких островів. На ці гроші ми візьмемо з собою боцмана-аніматора для наших дітей, який буде весь свій час проводити з ними, що дасть можливість батькам наших молодших шукачів скарбів відпочити і набратися сил, адже копати скарби теж справа не проста!

І деякі витрати ми понесемо самостійно, а саме: дістатися до Афін, до місця старту нашої флотилії (близько 200 луїдорів), корабельна каса на закупівлю провізії, напоїв, оплати податків в портах, а також палива, якщо воно знадобиться (близько 100 луїдорів).

*1 луїдор = 1 Євро

Як замовити?
З усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до Бриль Світлани
за тел. 0503814701 (Водафон), 0989631455 (Київстар), 
а також електронною поштою [email protected]
Записаться на«В пошуках скарбів Генрі Евері на грецьких островах»
  Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю