интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Непросто поставить детей на ноги - особенно ранним утром.
   Главная  
|  Поездки, путешествия   |  Найближчі ГРУПОВІ поїздки ЗНАЙКИ

Осінні канікули у Берліні. Групова поїздка


Інформація про поїздку
ДАТИ ПОЇЗДКИ: 27.10-1.11

Такого цікавого формату сімейної поїздки у нас ще не було!

Цього разу поїздка проходитиме під девізом "Панянкам - квіти, дітям - морозиво", кожному - за інтересом :)

У "Знайки" досвід планування поїздок, які "заточені" під дітей, вже більше 10 років! Але зірки звели нас з професіоналами, які знаються на тому, що потрібно мамам дітей, щоб ті не відчували себе просто "супроводжуючими" на всіляких дитячих атракціях :)
Тому!
У співпраці з неймовірними дівчатами з проекту "Артдевичник" - подорожі, що відрощують крила ми розробили дві паралельні програми:

- для мам!
мистецька програма для жінок, які люблять "подорожі зі змістом", зацікавлені в приємній і інтелігентній жіночій компанії, знаються на історії та мистецтві або тільки хочуть приєднатися до цього прекрасного світу під керівнитцвом досвідчених гідів і цікавих людей! Буде багато краси навкруги, піших прогулянок, атмосферних ресторанчиків і дівочих посиденьок!

- для дітей (та іх тат - а чого ж не взяти татка :)!
ми зібрали "найсмачніші" цікавинки для дозвілля дітей, які переплетені і пізнавальними заходами! Ви можете без вагань залишити вашу дитину з керівником від "Знайки", який буде протягом всіх днів піклуватися і організовувати дітей. Зауважимо, що у програмі можуть приймати участь діти не молодше 6 рочків!
Отже, наша подорож!
День 1

Наші учасники прибувають в прекрасне місто Берлін, оглядаються, селяться в готель Holiday Inn Express Berlin City Centre, знайомляться з керівниками групи і один з одним. 

День 2

МАМИ:
09:00 - 13:00
Наше знайомство з німецькою столицею ми почнемо з оглядової екскурсії по центру Берліна і його основних визначних пам`яток.
Ми прогуляємося старим містом - кварталом Ніколайфіртель і уявимо собі кипляче та вируюче життя жвавого торгового містечка, яким раніше був Берлін. Нам зустрінуться середньовічні трактири, будівля суду, перша в Берліні аптека. Далі пройдемося по мальовничій набережній річки Шпрее, де почуємо від нашого гіда захоплюючі легенди і міфи, якими наповнений старовинний квартал. Після цього вийдемо до старої церкви, яка названа на честь Миколи Чудотворця. Обов`язково зайдемо помилуватися її декором 13 століття.

 

Далі наш шлях буде лежати до площі Александерплатц, де стоїть церква Святої Марії і так звана Червона ратуша (головна ратуша міста), де засідає бургомістр Берліна. Ми помилуємося Фонтаном Нептуна і прогуляємося по красивому мосту Берліна - Шлоссбрюкке, де проходили королівські огляди і святкові паради.

 

Продовжимо нашу екскурсію ми прогулянкою відомим бульваром «Унтер ден Лінден», подивимося на найстаріший університет Берліну імені братів Гумбольдтом, в якому викладали 25 лауреатів Нобелівської премії!

Далі помилуємося красою найрозкішнішої площі міста, Жандарменмаркт, де стоять Французький, Німецький собори і Концертний зал.

 

Звичайно ж, відвідаємо візитні картки Берліна - Бранденбурзькі ворота та Рейхстаг.

ДІТИ:
Проводжаємо наших матусь у цікаву подорож містом і йдемо на зустріч з пригодою!
На дітей чекає екскурсія  "Всі медведики Берліну"

Сенс всієї екскурсії - пізнавальний, сподобається всім!
На нашій екскурсії ми з вами пройдемо знаменитими історичними вулицями німецької столиці і найкрасивішими площами Берліну, островом музеїв і набережною річки Шпрее, що проходить крізь весь історичний центр старого міста. А також побачимо всі основні історичні споруди та найстаріші церкви і собори Берліну. Ми почуємо бій годинника Червоної ратуші і побачимо як «тече час» у Водному годиннику Європа-Центру, спробуємо кращий берлінський шоколад і купимо сувенір на пам`ять, зануримося в особливу атмосферу німецької столиці - жваву, радісну і неповторну!

Пересуваючись містом від пункту до пункту, ми «назбираємо» по шляху велику кількість всіляких берлінських Медведиків - символів нашого міста, і з усіма зможемо зробити пам`ятні знімки! 

Тат на цей час відправимо на оглядову екскурсію двоповерховим автобусом або на інспекцію берлінських броварень :)

13:00 - 15:00   Зустрічаємось на обіді і ділимось враженнями та фото!

15:00 - 18:00
МАМИ:
Ми продовжимо наш насичений екскурсійний день відвідуванням двох найвідоміших музеїв берлінського Музейного Острову: Нового і Старого музеїв. Комплекс острову входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Будівля Нового музею, побудована в середині 19-го століття в стилі пізнього класицизму, вважається всесвітньо відомим зразком музейної архітектури. Експозиція музею розташовується на трьох поверхах і включає в себе:

- Єгипетський музей з колекцією папірусів, древніх саркофагів і, мабуть, найвидатнішим скарбом - бюстом неповторної цариці Нефертіті, який знайомий кожному з нас по тисячам репродукцій.

- Музей доісторичного періоду і ранньої історії, де перед нами постане одна з найбільших міжрегіональних археологічних колекцій Старого Світу.

- Етнографічний музей з експонатами доісторичного мистецтва, домашнім крамом, знаряддями полювання, а також ретельно відтвореними сценами відпочинку, занять і релігійних ритуалів древніх цивілізацій.

Ми також побачимо знаменитий і рідкісний артефакт, якому відведено цілий окремий зал музею - так званий берлінський Золотий Капелюх.У Старому музеї ми познайомимося з унікальними творами мистецтва з Античного зібрання, які об`єднані в постійну експозицію «Античні світи: греки, етруски і римляни». Тут ми побачимо перші відомі людству кольорові портрети, яким близько двох тисяч років.

ДІТИ:
А на дітей чекає продовження пригод!
Ми навідаємося до Музею мініатюр, який знаходиться в знаменитій Берлінській телевежі на Олександерплац. Це такий собі міні-Берлін, де ми зможемо закріпити свої знання від вранішньої екскурсії і відчути себе справжніми Гуліверами в країні Ліліпутів!
Це практично повна копія центру Берліну в мініатюрі - маленькі будиночки, електрички і автобуси, що рухаються,  навіть мітинг біля Рейхстагу проходить! Змінюються день і ніч, періодично починає йти дощ. Ні, вода, звичайно не ллється на тендітні макетики, але в приміщенні відразу стає темно, немов небо затягнуло хмарами, починає гриміти грім, а в якості звукового оформлення ставлять звуки дощу. Тільки уявна злива проходить, знову починають щебетати пташки :)
19:00
Завершимо наш день ми вечерею в атмосферному ресторані, де відкриємо для себе різноманітність німецької кухні.

День 3

10:00 - 14:00
МАМИ:
Другий день нашого "арт-туру" ми почнемо в Берлінській картинній галереї - одному з провідних художніх музеїв Європи. Його колекція включає в себе шедеври світового живопису таких видатних майстрів, як Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх, Брейгель, Петер Пауль Рубенс і Рембрандт.
ДІТИ:
А у наших маленьких мандрівників та татусів сьогодні зранку візит до Зоопарку!
Ви, мабуть, чули, що Берлінський ZOO є одним з найкращих зоопарків у світі і німці неймовірно їм пишаються!? Він займає перше місце по кількості різноманітних видів тварин! Зараз тут нараховується більше 13000 тварин, птахів, риб, які живуть на 35 гектарах парку!!!
То ж ми особисто в цьому переконаємось!

Звірі тут живуть привільно, для них створені умови, близькі до природніх: у пінгвінів і морських котиків басейни зі скелями, для морських птахів створений берег зі штучною хвилею, нічні звірі живуть майже в повній темряві і розглядати їх можна тільки з великими труднощами :), щоб не турбувати!

У дитячому зоопарку юні натуралісти можуть з рук погодувати кіз і овечок - за 20 центів в автоматі можна отримати жменю корму і пригостити ним місцевих тварин. Зрілі натуралісти, приготуйтеся до криків захоплення і небажанню йти додому!?14:00 - 15:30  Вільний час, обід

15:30 - 19:00
МАМИ:
Після обіду на нас чекає унікальна екскурсія альтернативним Берліном. Гід проведе нас по маршруту, зазвичай не відомому заїжджому туристу. Пройдемося по місцях, де виступали Карл Лібкнехт і Роза Люксембург, а в наші дні кипить театральне життя Берліна. Заглянемо в потаємні дворики, прогуляємося по місцю найбільшого зосередження галерей у всій німецькій столиці. Відвідаємо один з наймодніших районів міста Пренцлауер-Берґ, зайдемо в культовий культурний комплекс Культурбрауерай, погуляємо Мауерпарком - улюбленим громадянами місцем для недільних пікніків і караоке. Дорогою послухаємо захоплюючу розповідь гіда про культурне життя міста, особливості берлінської публіки і дізнаємося ще безліч цікавих фактів.ДІТИ:
А юні натуралісти продовжують знайомство з навколишньою фауною!
Вирушаємо до океанаріуму SeaLife!
Всього територія SeaLife займає 2 000 кв.м., тут безліч акваріумів з прісною і солоною водою, сотні видів риб та інших морських істот. 

Одне з основних завдань роботи океанаріуму - екологічне виховання маленьких гостей, так що чимало уваги приділяється дитячим розвагам. Наприклад, деяких жителів комплексу дозволено чіпати :)). Є тут і збільшувальне скло, через яке цікаво розглядати риб. Нарешті, кожна дитина може відчути себе шукачем скарбів, взявши участь в грі «Знайди скарб» і розкопавши невеличкий приз.А тепер - сюрприиииз!!!
Ви коли-небудь каталися в ліфті під водою, та й ще серех хижих риб? Ні? Тоді час завітати в унікальний SeaLife Aquadom, величезний циліндрийний акваріум, висота якого 16 метрів, а діаметр - 11,5 метрів!
І в ньому - двоповерховий ліфт, з якого можна "зсередени" поспостерігати за життям близько 1500 риб 97-ми видів!!!19:00 Зустріч сімей, вечеря, враження!!!

День 4

08.00 - 17.00
МАМИ:
В останній день "арт-туру" ми вирушимо на екскурсію в сусіднє з Берліном місто Потсдам з його чудовими палацами. Шість парків міста, єдина в Європі "руська" колонія з хатами і Павичий острів також внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.Впродовж нашої екскурсії ми побачмо:

• Вражаючий своєю розкішшю палац Сансусі і прилеглий до нього однойменний парк, які ще називають "Північним Версалем", де ми оглянемо Гостьовий палац, Китайський чайний будиночок, Оранжерею, картинну галерею, Голландський млин і церква миру.
• Прекрасний палац і парк Цеціліенхоф (місце проведення Потсдамської конференції в 1945 р - «Великої трійки»)
• Мармуровий палац, холодильна камера у вигляді Піраміди
• Стара міська площа, ратуша і міський палац
• Головна вулиця міста - Бранденбургерштрассе
• Голландський квартал
• "руська" колонія «Олександрівка»
• Потсдамскі Бранденбурзькі ворота

 

ДІТИ:
Сьогодні ми відвідаємо Німецький технічний музей!
Неможливо навіть уявити, чого з техніки тут тільки немає!
Літаки, повітряні кулі, військова техніка, водний транспорт, залізничний транспорт, енергетика, хімічна та фізична промисловість, історія кінематографу, історична пивоварня :), комп`ютери та автоматизація, друкарство та виготовлення папіру, ювелірна промисловість, ткацтво, музей цукру і багато іншого!!!
Це насправді незабутні враження - від того різномаїття геніальних витворів технічного прогресу людства!А ввечері, після того, як батьки і діти зберуться разом, пропонуємо завітати до Tropical Island - найбільшого у світі штучного критого «тропічного лісу» з пляжами, численними тропічними рослинами, безліччю плавальних басейнів и гірок, барів і ресторанів. Tropical Islands відкритий цілодобово :)!

 День 5

МАМИ:
10:00 - 12:00
Ми продовжимо наше знайомство з містом і відправимося в ще одну скарбницю Музейного Острова - Пергамський музей, що включає в себе три колекції: Античне зібрання, Музей ісламського мистецтва і Переднеазіатський музей. Тут ми побачимо різні експонати давньої монументальної архітектури, основними з яких є Пергамський вівтар, що вражає своїми масштабами і пишністю,  Ворота Мілетського ринку і Ворота Іштар з Вавилону.Ще одним унікальним скарбом музею є привезена з Алеппо і відтворена до найдрібніших деталей кімната багатого купця з розписного дерева. Досвідчений гід-мистецтвознавець повідає нам в подробицях про їх хвилюючі історії!

ДІТИ:
Вирушаємо до Музею природознавства!

У цьому музеї міститься серйозна колекція останків різних істот, знайдених в Танзанії в 20-м столітті.
Мабуть, найцікавіші кістки, представлені в музеї це ті, що належать Бранхіозавру, який мав зріст 12,6 метрів. Це найвищий скелет динозавра в світі на даний момент, тому він був внесений до Книги рекордів Гіннеса.
І що ми там бачимо ще??
Тіранозавр Рекс!
Так-так, той самий, який в "Острові черепа" з Кінг-Конгом бився! У Музеї природознавства в Берліні стоїть у всій своїй красі! Єдиний в світі! 
А ще зал з мінералами і з метеоритами!
Безліч інтерактивних екранів, кунсткамера, "астрономічний" зал, в якому вам в семихвилинному фільмі розкажуть про походження Всесвіту ...
12:00 - 14:30  Зустріч сімей, вільний час, обід

15:00 - 17:00
МАМИ:
Після обіду ми відправимося в Музей Фотографії, де познайомимося з однією з найбільших колекцій робіт всесвітньо відомого fashion-фотографа Хельмута Ньютона. Для його найкрасивіших (і часто провокаційних) знімків позували знаменитості: моделі, музиканти, актори. Багато з них ми всі напевно бачили на сторінках Vogue та інших глянцевих журналів. Одна з основних перлин музею - фото-колекція Ньютона під назвою "Nudes". Прекрасний музей для справжніх цінителів фотомистецтва і естетики.


ДІТИ:
А у дітей буде справжнє свято, бо ж вони вирушають у магазин-музей шоколаду Rittersport
І найголовніше - кожен зможе зробити плитку шоколаду зі своїм смаком і огорнути його в неповторну обгортку, виготовлену своїми руками!Музей-магазин Bunte SchokoWelt на площі Жандарменмаркт перетворює Берлін у столицю шоколаду. Вже на вході ви відчуваєте неповторний шоколадний аромат, перед яким неможливо встояти, - на трьох поверхах площею в 1000 м² можна проявити себе у творчості, дізнатися багато нового і цікавого про шоколад, а також придбати вподобане ласощі
Під керівництвом педагогів діти зможуть створити свої власні шоколадні шедеври RITTER SPORT, вибрати інгредієнти і оформити упаковку. Крім того, вони дізнаються багато нового і цікавого про шоколад. Незабутня і радісна подія для дітей!

День 6

Повернення додому з незабутніми спогадами! :)
Вартість програми
Вартість програми - 350 євро з людини
Включені всі супроводжуючі, екскурсоводи та вхідні квитки.

Додатково оплачується:
- проїзд (автобус, авто, літак). Вартість авіа - від 96 євро з людини.
- готель в центральній частині міста, з дуже зручним транспортним сполученням, вартість - 570 євро за двомісний або трьохмісний номер (два дорослих з дитиною до 18 років) на 5 ночей зі сніданками!
- дорослий квиток у Tropical Island (26,5 євро)
- транспорт по місту, обіди-вечері і особисті витрати
- медичне страхування під час подорожі

Умови броні місця - передоплата 50 євро/людина.

Якщо Ви зацікавлені в цьому турі - будь ласка, заповніть форму нижче. Ми з Вами обов`язково зв`яжемося!

Також з усіх питань, що стосуються поїздки, та для запису звертатися до Бриль Світлани
за тел. 0503814701 (Водафон), 0989631455 (Київстар), 
а також електронною поштою [email protected]

Записаться на«Осінні канікули у Берліні. Групова поїздка»
  Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю