интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Дьявольское отродье - это ребенок, который ведет себя, как ваш собственный, но родился в семье соседа.
   Главная  
|  Поездки, путешествия   |  Архів поїздок (звіти)

Літній сімейний табір «Знайка» в Буковелі (Radisson Blu Resort 5*)


Загальна інформація
З усіх питань, що стосуються поїздки, 
дзвоніть за тел. 050 3814701, 098 9631455 Світлана Бриль, 
або пишіть svet[email protected]Літні канікули - це ідеальний час, щоб нарешті відпочити, набратися сил і здоров`я, дечому навчитися і розвинути свої таланти в колі однодумців і друзів, людей, для яких сімейні цінності - понад усе!
Програма табору
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ВІДПОЧИНКУ?
ЗАТИШНЕ І НЕЗВИЧАЙНЕ МІСЦЕ, ЦІКАВІ ЛЮДИ І ЗАХОПЛЮЮЧА ГРА!

Концепція табору - розваги + навчання (edutainment), спільний активний відпочинок в дружній компанії, а також комунікація і взаємодія з дітьми в ігровій невимушеній атмосфері.

Мета - познайомитися, подружитися, організувати розвиваюче дозвілля для дітей своїми руками. 
Багато спілкування, вражень-пригод. У нашому розпорядженні - цілий світ (Radisson, Карпати, наша фантазія).

У фокусі уваги перебувають питання (ключові тези, навколо яких об`єднуються батьки)
• Що моїй дитині-дітям цікаво?
• Як вони навчаються, виховуються, пізнають цей світ?
• Як організувати живе дозвілля для своєї дитини?
• Як відпочинок поєднати з розвагою?
• Як розвивати взаємодію і дізнаватися свою дитину краще?

Структура тижня
1. Знайомство, ігри на зближення, саморозкриття
2. Об`єднання в команди, формування свого світу, атрибутів, правил.
3. Освоєння принципів командної роботи і прийняття рішень (командний міні-тренінг)
4. Дослідження можливостей для активного відпочинку і вибір найбільш цікавих сценаріїв: чого хочемо ми (дорослі), чого хочуть і що ПОТРІБНО нашим дітям.
5. Створення проектів - ігрових, пізнавальних, розважальних.
6. Діти об`єднуються в 3 вікові когорти (когорта - це згуртована група: дошкільнята з мамами, молодші школярі - до 11 і підлітки 11+) та відвідують творчі студії. З кожною студією працює Майстер
7. Тема та техніка творчих студій може налаштовуватися під запити конкретних батьків і дітей. Ми використовуємо формат майстер-класів з отриманням «швидкого» результату.
8. Для вечірніх програм діти створюють свої творчі проекти, в які заохочують батьків:
• шоу талантів,
• створення квесту,
• дискотека в стилі ...,
• караоке музичні і танцювальні,
• зйомки фільму і мультфільмів,
• тематичні вечірки,
• конкурси
9. У таборі діє своя валюта - «знайки» - яка видається за активну участь в проектах. В кінці кожної зміни проходить оцінка проектів (підведення підсумків) і проводиться ігровий аукціон, на якому можна реалізувати зароблені «знайки».
10. Фінальний урочистий захід - беруть участь всі. Урочисте нагородження дипломами та подарунками.

Крім того, на кожному заїзді буде своя освітньо-психологічна частина - в форматі батьківського психологічного кіно-клубу - перегляд окремих фільмів (або епізодів), аналіз та обговорення психологічних ситуацій.
В ході кіноклубу будуть розбиратися різні життєві випадки на прикладах художніх творів, що дозволить швидко і безпечно виявити ті сфери, де можна поліпшити відносини з дитиною. Це дасть свіжий погляд на вже наявні відносини.

Виконавці
З дорослими працює Тренер.
З кожною групою 10-15 дітей працює один Майстер. Дітки 3-5 років займаються в тандемі з мамою! Щовечора ми проводимо раду Майстрів, на якому обговорюється і планується робота наступного дня. Оператор-Майстер може проводити програму "знімаємо кіно", а також робити фотоальбом.

Кожен тиждень має своє тематичне наповнення, новий формат.
Мета - вибудувати ігровий простір спільного дозвілля. Це 
1. Спотрівние клуби
2. Космічні екіпажі
3. Казкові королівства
4. Країни і епохи
5. Ігри
Автор програми
Євген Мірошниченко - майстер гри, фахівець в області технології виховання, інструктор з прикладного освіти, освітній адвокат, президент Асоціації практичних психологів, бізнес-тренер
- Автор проектного табору-тренінгу  «Майстерня Успеху» - навчання життєвим навичкам та командній роботі, соціалізація дітей.
- Організатор  «Клубу батьківської майстерності»  - тренінги по раціональному вихованню, консультації з розвитку дитини.
- Розробник системи тьюторінг (персональний супровід) - самовизначення, профорієнтація і практичні стажування для підлітків в Майстерні Своєї Справи

"10 фактів про мене" :)
1. У дитинстві самою заповітною мрією у мене було стати космонавтом. У другому класі ми знайшли з одним товаришем підручник астрономії за 9 клас і вивчили його від кірки до кірки. Ще у мене була книжка з біографіями радянських космонавтів, з яких я робив виписки, намагаючись розгадати секрет їх успіху.
2. Найяскравіший спогад з дитинства - це ігри, в які грали одночасно багато хлопців. Всім тоді подобалося грати в індіанців: ми робили луки і стріли, індіанські «костюми», ділилися на племена, які ворогували, дружили, торгували між собою. А ще тоді були популярні романи В. Яна про нашестя монголо-татар на Русь, тому ми із задоволенням фантазували про те, як можна було б повернутися в машині часу в ХІІІ століття і взяти участь в обороні Києва.
3. У старших класах я мріяв стати письменником. Мені здавалося, що це особливі люди, які реально знають, як влаштоване життя, і тому вміють створювати свої світи. Ми з тим же товаришем почали писати фантастичні розповіді, а він навіть сів за роман. Хоча з письменством тоді не склалося, але пізніше я прочитав в одній книжці, що письменник повинен бути, перш за все, психологом. З цього і почався мій шлях в психологи.
4. Я завжди цікавився соціальної психологією, психотерапією. Ніколи б не подумав раніше, що буду займатися з дітьми. А прийшов до цього і випадково, і закономірно: навчаючи дорослих людей, став помічати, як багато труднощів виникає у великих дядь і тьоть через стереотипи і блоки з дитинства.
5. Найбільша пригода у моєму житті - це подорож до Індії і Непалу протягом трьох тижнів. І не як звичайний турист, а з групою буддистів з України. Ми подорожували по місцях, де Будда знаходив просвітлення, а також по іншим різним священним місцям. Зіткнення з абсолютно іншою культурою і занурення в неї - це було неповторно!
6. І взагалі - я не можу довго сидіти на одному місці! Я люблю ходити і шукати пригоди - по лісі, полю, бездоріжжю. Цілі не потрібно, цікавий сам процес. Це свого роду медитація.
7. Мій девіз у житті: «У цікавому місці з цікавими людьми робити цікаві справи». Найбільше мене надихає, коли навколо є творчі самобутні люди, у яких є свої прагнення. Мені подобається з ними працювати. У справі я - бігун на короткі дистанції, а не марафонець. Я докладаю максимум зусиль, щоб отримати результат швидко. Люди ж, які вміють занурюватися у справу, працювати довго і наполегливо, мене захоплюють.
8. Мій найкращий відпочинок - це подорожі зі змістом. Мені дуже подобається ходити не по туристичних маршрутах, а занурюватися в якусь тему. У моєму випадку - в освіту: відвідувати школи, зустрічатися з освітніми колективами, задавати безліч питань, збирати ідеї. Я побував в таких «експедиціях» в Польщі, Нідерландах, Ізраїлі.
9. У мене вдома величезна бібліотека. Кожен раз, проходячи повз книгарні, я ... не проходжу повз)) Купити п`ять-шість книг одним махом, просто тому, що вони мене «зачепили» - це запросто.
10. Мені подобається працювати з дітьми. Кожна дитина - це новий виклик, новий підхід і нове відкриття. Кожен день.
Готель
Багато хто бував на курорті Буковель, насолоджувався зимовим відпочинком, катанням на лижах. А який Буковель влітку? Давайте відкриємо цю місцевість по-новому!
Влітку Туристичний Комплекс «Буковель» - це бальнеологічний курорт з унікальними за своїми властивостями мінеральними водами, сучасним медичним обладнанням, висококваліфікованими лікарями.
З метою забезпечення цілорічного функціонування курорту та для організації літнього активного відпочинку побудовано дві велотрасси загальною протяжністю 5 км, які побудовані за новітніми світовими технологіями. Крім цього, любителі активного відпочинку можуть здійснити подорожі на квадроциклах і велосипедах, короткі пішохідні прогулянки по горах.Місце проведення літнього табору - готель Radisson Blu Resort 5*, Буковель

Новий готель міжнародної мережі Radisson Blu в Буковелі є ідеальним місцем для зимового відпочинку та різноманітного літнього дозвілля.
Номери обладнані відповідно до найсучасніших світових стандартів, мають просторий балкон, комфортну гардеробну і стильну ванну кімнату, характерну для готелів Radisson Blu нового покоління. Wi-Fi і 50 каналів супутникового телебачення входять у вартість проживання. Різноманітність гастрономічного дозвілля в готелі забезпечать 2 ресторани і чотири бари. Візитною карткою готелів Radisson Blu є знаменитий Super Buffet Breakfast.Спа-комплекс (2000 м²) пропонує найширший спектр спа-процедур і здатний задовольнити запити найвимогливіших гостей.
У вартість проживання входить відвідування басейнів (дитячого та дорослого), фінської СУХОПАРОВОЇ сауни, біо-сауни, вологої парної, калдаріума, тренажерного залу з обладнанням TechnoGym. Окрасою спа-центру є льодова чаша та питний фонтан.Номери категорії Делюкс (максимальне розміщення 2 дорослих+дитина до 12 років+дитина до 3 років)Гості можуть розслабитися в просторій ванній зі скляною перегородкою або насолодитися такими перевагами номеру, як комфортна велика гардеробна і балкон із захоплюючим видом на гори.
Приблизна площа номеру 35 м²

До ваших послуг

• доступ до фітнес центру і басейнів
• косметична продукція від This Works
• балкон
• LCD панель телевізора з супутниковими каналами
• кавові і чайні приналежності

Сімейний номер  (максимальне розміщення 2 дорослих+2 дитини до 12 років+дитина до 3 років )

  

Номер категорії Сімейний вигідно відрізняється великою площею і ідеально підходить для гостей, які їдуть відпочивати сім`єю. Номери пропонують всі зручності Deluxe номерів, а також крім двоспального ліжка, в номері передбачений розкладний диван з ортопедичним матрацем.
Приблизна площа номеру 68 m²

До ваших послуг

• доступ до фітнес центру і басейнів
• косметична продукція від This Works
• балкон
• LCD панель телевізора з супутниковими каналами
• кавові і чайні приналежності, кавова машина

Напівлюкс (максимальне розміщення 2 дорослих+2 дитини до 12 років+дитина до 3 років )

 

Номер відрізняється від Сімейного наявністю висувних дверей, які розділяють спальню та гостинну частину
Приблизна площа номеру 68 m²

До ваших послуг

• доступ до фітнес центру і басейнів
• косметична продукція від This Works
• балкон
• LCD панель телевізора з супутниковими каналами
• кавові і чайні приналежності, кавова машина
Розклад дня (приклад)

8.00 –Зарядка для дітей
9.00 - Сніданок
10.00-12.00  Заняття, майстер-класи, квести, творчі студії
13.00 –Обід. Відпочинок (вільний час)
16.00 – 18.00 Заняття, майстер-класи, квести, творчі студії. Психологічний кіно-клуб для батьків
18.00 - Вечеря. Вільний час
20.30  - Вечірні заходи клубу, після яких мульт-зал для детей або настільні ігри. Для батьків - ігрове дозвілля (мафія, аліас, інше)
Як замовити
З усіх питань, що стосуються поїздки,
дзвоніть за тел. 050 3814701, 098 9631455 Світлана Бриль,
або пишіть [email protected]
Записаться на«Літній сімейний табір «Знайка» в Буковелі (Radisson Blu Resort 5*)»
  

Звіт про табір - 2017
 
 
Звіт про табір - 2016
Фільм про першу зміну


Фото першої зміни

https://goo.gl/photos/JhtfW3vW5KPnQUJ79

Фільм про другу змінуМультфільми 2-га зміна


Фільм про третю зміну
Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю