интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Дьявольское отродье - это ребенок, который ведет себя, как ваш собственный, но родился в семье соседа.
   Главная  
|  Поездки, путешествия   |  Архів поїздок (звіти)

Водна пригода! Підкорюємо Дністер! Всі на сплав!


Куди і коли ми їдемо

Ну що, печери ми вже з Вами підкорили, тож рухаємося далі!
Ми пропонуємо провести разом два незабутні дні у Тернопільський області!
«З чого ж складатиметься наша програма? – спитаєте ви – Так ось, в печерах вже були, то спробуємо тепер підкорити швидку течію Дністра!». До речі, а як давно ви розкладали палатку, співали пісень біля багаття та варили їжу на вогнищі? Пригадуєте? Так ось, це все Ви робитимете знову! За винятком ночівлі у палатці, адже все-таки їдемо з дітьми :)

Особливості поїздки. Програма
Отже, давайте спочатку!
Ми зустрічаємося з Вами у славному місці Тернополі орієнтовно о 7 ранку 10 серпня (до Тернополя можна приїхати на поїзді Київ-Чоп або автомобілями, котрі ми залишаємо на стоянці в Тернополі). Якщо треба буде зачекати на деяких учасників групи, що, можливо, зможуть доїхати пізніше- не біда, за цей час чекання можна буде або подрімати у автобусі, або прогулятися сонними вуличками Тернополя…
Тут чекатиме автобус, який буде супроводжувати нас протягом усіх днів. Протягом першого дня ми будемо рухатися екскурсійними об"єктами до місця початку сплаву, котрий відбудеться протягом другого дня.
 
Ну що, зібралися? Сідаємо у автобус, який супроводжуватиме нас ці два дні та рухаємося до місця початку сплаву. Нам їхати орієнтовно 2-2.5 години, тому, хто захоче, може поринути у сонне царство, а для малих непосидюх пропонуються мультфільми на вибір. За бажанням групи сніданок можна організувати або дорогою до місця «висадки», або вже безпоседньо перед початком нашої «водної пригоди».

«А що брати з собою в дорогу?»- спитаєте Ви. По-перше, форма одягу – бажано спортивний костюм (для мам, які полюбляють підбори, просимо все-таки, для Вашого ж комфорту переодягнутися в щось простіше), на ноги – гумовці або кросівки (одне з них на ноги, другі можна взяти з собою), якщо буде прохолодно- зверху светр потепліше, на голову – кепка/панамка/бандана (вибираємо в залежності від погоди), та обов’язково придбайте дощовик про всяк випадок. З собою беремо шорти, футболки та купальники – а раптом буде гаряче та поліземо купатися! До речі, мобільні телефони та інші дрібні речі під час сплаву бажано заховати – можуть загубитися. Фотоапарати беремо в сумках, щоб не випали випадково.
Сплавляємося ми на катамаранах- це такий плавзасіб у вигляді двох «бананів» (подібні Ви могли на морі бачити), між якими є дерев’яна палуба для відпочиваючих. В один катамаран сідає 8-10 чоловік. Всі бажаючі можуть гребти, небажаючі – відпочивайте на здоров’я та споглядайте краєвиди. Зупинки можливі на будь-яку вимогу (туалет тощо).На обід ми причалимо до чудової мальовничої галявини (нагадую, обід-сухий пайок, «перша» страва буде ввечері). Дорогою р. Дністер, до речі, ми сплавляємося саме по Дністру!:)), ми зупинимося також біля Червоної гори – це місце, яке славиться своїми краєвидами та найбільшою кількістю лікарських трав у області!Таким чином ми дістанемося нашої наступної ночівлі. До речі, в сплав ми беремо з собою лише необхідні речі! Все решта нам перевезуть автобусом разом з кухнею.Ми потроху підїжджаємо до місця ночівлі нашого табору. Тут на території місцевої бази спритні підприємці побудували котеджі, до яких радо запрошують туристів. Ось ми і приїхали – поселення в 2 та 3 місні номери. Поки ми поселяємося, наші польові кухарі вже починають готувати нам вечерю. Так як в обід ми мали звичайний перекус, то на вечерю обов’язково, крім всього решта істимемо перше, запечемо картоплю на мангалі а як щодо курячого шашличку? Овочі, фрукти, різносоли….смакота! До речі, поки кухарі розпалюватимуть своє вогнище, ми також влаштуємо власне багаття. Шановні батьки, а ви вмієте? А палатку розкласти слабо? Навчимося! (До речі, спати ми в ній не будемо, але навчитися на майбутнє це робити треба обов’язково).Вечеря готова, багаття горить, романтика….Ну що, поговоримо? Тут всі почнуть згадувати цікаві та кумедні історії з життя, анекдоти, притчі та байки….ще б гітару прихопити…..Уявили ?  А що би ще хотілося? Будь-які Ваші пропозиції приймаються громадою!:))
Зранку ранній підйом та сніданок. І знову катамарани чекають на нас, але вже, на жаль, сплавляємося не довго, адже сьогодні ми ще подивимося на Червоногородський замок, який  вважається одним з найзагадковіших і найромантичніших замків Тернопільщини. Туристи, зазвичай, асоціюють його із казковими "Двома вежами" з саги Толкієна "Володар перстня".Назва пов`язана з інтенсивним червоним кольором місцевим пісковиків. Поблизу — Червоногородський водоспад; за леґендою, його створили татари, які прокопали нове русло для р. Джурин, щоби полегшити доступ до замку. Ну що, дивимося? Це, до речі, буде не єдиний водоспад, котрий ми побачимо!Далі - джуринський (Червоноградський) водоспад, який є найбільшим рівнинним водоспадом України. Висота водоспаду - 16 метрів (!!!!) Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Говорять, ще за часів татарських набігів - русло річки, що прикрашало місто, змінили, прокопали канал в найвужчому місці у формі «підкови». Так і вийшов найбільший рівнинний водоспад України.

Біля водоспаду знаходяться розвалини колишнього водяного млина. У його околицях також розташовані турецька фортеця 17 століття і католицький костьол 18 століття.

Десь на цьому моменті нас наздожене наш обід, який буде останнім у цій подорожі….Ще трохи часу і ми дістанемося міста Тернополя, розпрощаємося на вокзалі та роз"їдемося знову у різні куточки України, але лише для того, щоб зустрітися знову у новій подорожі!
Щасливої дороги, чекаємо на відгуки та до наступної зустрічі!!!
Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю