интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Родители - настолько простые устройства, что ими могут управлять даже дети.
   Главная  
|  Статьи и рекомендации   |  Сказкотерапия  |  Сундучок сказок

Хлопчик і бджілкаНа одному з балконів звичайної багатоповерхівки росли пречудові квіти – яскраві за кольорами, пахучі, вони кидалися в око кожному, хто проходив повз будинок. Та й не тільки проходив,а й  пролітав. Одного дня пролітала повз наш славнозвісний балкон маленька бджілка. Звісно, побачивши таку красу бджілка не втрималася і залетіла на балкон, аби позбирати пилу-нектару з квіточок.
В той час у квартирі, якій належав балкон із квітами, був маленький Андрійко. Він вже встиг приготувати шкільне завдання і вийшов на балкон, аби гукнути друзів піти по морозиво. Гукнувши товаришів Андрійко вже було зібрався йти ,як раптом побачив маленьку бджілку. Та, сумлінно працюючи лапками, потихеньку збирала нектар, перелізаючи з квіточки на квіточку. “А ну, ходи сюди”, - тихо сказав хлопчик і, схопивши  велику скляну банку, що стояла поряд із квітами, накрив нею бджілку. Не встигла маленька смугаста комаха й оговтатись, як хлопчик закрив банку зверху кришкою і поніс  у свою кімнату. Там поставив банку із бджілкою всередині на стіл і пішов з хати: на дворі чекали друзі, разом вони мали йти поласувати морозивом.
     “Диви, мамо, - похвалися Андрійко мамі, коли та прийшла з роботи. – кого я спіймав!”. Хлопчик весело простягнув мамі банку з бджілкою всередині, де бідна комаха вже не намагалася літати і вирватися назовні – бджілка мляво повзала по скляному дну.  “Вона прилетіла на наш балкон і повзала по твоїх квітках”, - пояснив Андрійко мамі. “То навіщо ж ти її зловив та ще й у банці закрив, хіба вона щось погане з квітами зробила?” – спитала мама. “Ні, але вона маленька і в мене ніколи не жила бджілка”. – гукнув хлопчик.  – Хай побуде в нас кілька днів”. Мама сіла поряд із сином і зазирнула йому в очі. “По-перше, бджілка, як і людина, жива істота, а тому не може жити у банці, - почала розповідь мама. – А по-друге, в цієї комашки теж є мама, яка буде хвилюватися – куди пропала її дитина”. “Ти мусиш відпустити бджілку”- , закінчила мама. “Але ж вона просто літала і гуляла, хай ще погуляє в банці”, - відповів хлопчисько и міцно притиснув скляну посудину до себе. “Бджілка ніколи не гуляє, сину”, - упевнено почала мама. Це одна з небагатьох живих істот, яка постійно працює, збирає мед”. “Але ж в нас ціла банку меду, хай погуляє, нам ще меду не треба!”  -майже закричав хлопчик. “Мед завжди потрібен, якщо не нам, то комусь іншому”, - відповідала мама, зняла кришку з банки. І в ту ж секунду вже майже знесилена бджілка ратпом злетіла до стелі, хутко розвернула і пирнула у відкрите вікно.
Наступного ранку Андрійко захворів – багато холодного морозива з їв. Мама зробила хлопчику склянку горячого молока з медом, і доки хлопець ковта цілющий напій додала: “Бачиш, сину. Як добре, що ми відпустили твою бджілку. Нам знадобиться ще багато меду, аби вилікувати тебе. І назбирає його тобі саме бджілка”.

Инна Капица, журналист, мама Макарчика и Захарчика
 
 

Дорогие мамы и папы!
Присылайте нам на
[email protected]  ваши сказки, стихи, песни, полезные ссылки по теме. Возможно, они послужат добрым успокоительным и обучающим средством для других малышей. Мы не будем называть лучшую работу месяца, это было бы не корректно, ведь мамина или папина сказка всегда самая лучшая. Но самые активные взрослые смогут получить традиционные приятные сюрпризы от «Знайки» в знак благодарности за вклад в общую копилку и за блестящие глазки малышей благодарных родителей:))))


----------------------------------------------------------------------
Читайте, распечатывайте и присылайте, будем ждать с нетерпением.
ДумАктив «Знайки»


   
Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю