интернет-магазин
О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск

Категории
Гораздо легче стать отцом, чем остаться им.
   Главная  
|  Статьи и рекомендации   |  Родительский опыт  |  А я вот как думаю

Як мі росли у селі
Мій син народився на початку серпня у Києві. Але так склалося, що у листопаді, коли йому виповнилося три місяці, ми поїхали в село до моїх батьків. Наш тато залишився у Києві. Це єдиний негативний факт у цій історії, бо все-таки, «сім*я повинна жити разом».
Тато, звісно ж, сумував за нами і приїздив якомога частіше. Очевидно, наше «скучання» було платою за все те хороше, що ми отримали. Про роль свіжого повітря, фруктів-овочів і наявності зоопарку свійських тварин та птиці і так все зрозуміло. Це безперечно корисно і добре.
Синочок рано пішов – у 9,5 місяців і рано почав говорити – у рік. Слово «баба» свідомо взагалі сказав до року. Може, так природньо сталося, а може і сільське повітря допомогло. Чомусь мені здається, що останнє.
Взагалі, у селах дітей мало і наш хлопчик став «дитиною  полка». Всі сусіди хотіли з ним гратися. Про щось його жартома запитували, радили, намагались допомогти. Навіть суворий дід Антон завжди привітно питав як справи, чи не з «Топольки»(місцевого шинку) ми  часом ідемо. А до сусідки баби Шури  синок уже у 10,5 місяців ходив сам. А згодом кричав «бабо» біля її хвірточки і бив кулачками у двері. Йому хотілось з індиками і гусями гратися. Особливо загонити їх лозинкою додому, або просто кудись гонити. Корова викликала в нього найбільше емоцій - більша у декілька разів, з рогами, хвостом, ще й мукає. Коли він її потрогав рукою – реготав в істериці (приємній звичайно) і довго не міг забути. Потім просився не раз до миньки.
У селі влітку можна ходити голим, брудним і цілий день валятися в піску з перервою на сон. Хоча від бруду і спеки я його по два-три рази на день купала в нагрітій сонцем воді. Потім поспіли вишні – будь-ласка. Ягоди, яблука, груші – теж. Я їх навіть часто-густо не мила - машин їздить мало, живемо в екологічно чистому районі. Тим більше із двох помитих фруктів він вибирав третій - немитий.
З грушами взагалі було цікаво. Він їх з обох ручок по разу надкусував, викидав, потім брав інші – хохляцька натура…
Закінчились наші груші, пішли до сусіда нарвали інших і ніяких тобі запилених базарів з космічними цінами.
Тож якщо є хоч якась троюрідна бабуся у селі – їдьте. Сільські люди люблять годити гостям, та ще й маленьким.

Надія Зінченко
позаштатний автор ЗНАЙКИ

Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин: (044) 499 0128
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203

[email protected]

Фирменный магазин "Знайка": Киев, ул. Ломоносова, 46
(10 мин от м. ВДНХ)
(044) 499 0128

Режим работы:
пн-вс — с 10 до 20

Клуб активных родителей "Знайка" (экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
Киев, ул. Межигорская, 54, оф.17
(044) 425 6837; (067) 467 7808

Режим работы:
пн-пт — с 10 до 18; сб, вс — выходной

Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"
Подписаться на новости
Подписаться на новости
информация о графике экскурсий и поездках "Знайки" высылается один раз в неделю